Power Training Team

Jesteśmy drużyną, która razem trenuje, wzajemnie wspiera i motywuje oraz wspólnie cieszy się z sukcesów!

Lubimy niebanalne zawody sportowe, dlatego z pasją startujemy w ekstremalnych biegach z przeszkodami, a także w biegach górskich, ulicznych i triathlonach. Mamy różne charaktery, ale wspólne cele. Chcemy być szybsi, silniejsi, sprawniejsi, ale przede wszystkim bawimy się sportem i cieszymy ze wspólnie przelanych litrów potu.

Naszą siłą są ludzie! Jeśli jesteś sportowym freakiem i chcesz być częścią naszej społeczności, dołącz do najbardziej pozytywnie zakręconej Drużyny i trenuj z nami!

Mieszkasz daleko od Warszawy i nie możesz przyjeżdżać na treningi, ale mimo to chcesz być jednym z nas? Nic straconego! Power Training nie ma granic :) Witamy w Drużynie każdego, kto czuje, że właśnie tu jest jego miejsce.

Bez względu na to, czy jesteś zaawansowanym sportowcem z dużymi ambicjami, czy dopiero zaczynasz swoją sportową przygodę, przyjdź, spróbuj, poczuj ten wspaniały klimat i zostań z nami :)

Każdy może dołączyć!
Pierwszy trening za darmo!

Dołącz do nas

Przynależność do Power Training Team to nie tylko powód do dumy i radości, ale też dodatkowe korzyści dla wszystkich członków drużyny:

  • dostęp do planów treningowych,
  • bezpłatne szkolenia z dietetyki i suplementacji, fizjologii wysiłku, planowania treningu, rolowania i innych obszarów związanych z osiąganiem jak najlepszych wyników sportowych,
  • zniżki na opłaty startowe w biegach partnerskich,
  • zniżki na najwyższej jakości sprzęt treningowy oraz usługi u naszych partnerów - buty marki Inov8, zegarki Polar, żele energetyczne Agisko, odżywki i suplementy PowerGym, konsultacje u specjalistów w High Level Center, sprzęt biegowy i triathlonowy w sklepie SportGURU, skarpety i rękawiczki wodoodporne marki Dexshell, opieka fizjoterapeuty w Fizmed.

Zawody

Trenujemy do ekstremalnych biegów, takich jak:

Nasze osiągnięcia

05.2017 / 2 miejsce
Największa Drużyna
Runmageddon Hardcore Myślenice
05.2017 / 3 miejsce
Najszybsza Drużyna
Runmageddon Ultra Myślenice
05.2017 / 2 miejsce
Masters
Runmageddon Ultra Myślenice
Marcin Grysiewicz
05.2017 / 3 miejsce
Masters
Runmageddon Hardcore Myślenice
Piotr Tartanus
05.2017 / 2 miejsce
Najszybsza Kobieta
Runmageddon Hardcore Myślenice
Małgorzata Daszkiewicz
04.2017 / 3 miejsce
Najszybsza Kobieta
Runmageddon Classic Myślenice
Karolina Korzeniowska
04.2017 / 2 miejsce
Najszybsza Drużyna Competitive
Spartan Race Poland
2016 wrzesień / 1 miejsce
Najszybsza Drużyna
Nocny Runmageddon Sopot
2016 czerwiec / 1 miejsce
Najszybsza Drużyna
Nocny Runmageddon Warszawa
2015 wrzesień / 1 miejsce
Najszybsza Drużyna
Nocny Runmageddon Sopot

Power Training Team

Dla osób startujących w zawodach jako Power Training Team (wpisana nazwa drużyny oraz start z naszym logo), przygotowaliśmy bonusy:

Za zajęcie miejsca na podium
w klasyfikacji drużynowej

1

darmowy Power trening dla każdego punktującego zawodnika

Za zajęcie miejsca na podium
w klasyfikacji indywidualnej

3

darmowe Power treningi

Zacznę od tego, że nigdy nie biegałam. Zawsze byłam aktywna, ale bieganie po prostu mnie nudzi. Na treningach Power Training nie ma czegoś takiego jak nuda i człowiek nawet nie zauważa, że przebiegł kilka kilometrów ;) Magda z Piotrkiem tworzą świetną atmosferę, która sprawia, że nawet kiedy pada deszcz, idę na trening. Dodatkowo potrafią zmotywować odpowiednią pochwałą lub zwróceniem uwagi, kiedy coś robię nie tak. Pełen profesjonalizm! Bardzo przemyślane treningi sprawiają, że forma sama się robi :D Po miesiącu treningów przebiegłam swoje pierwsze w życiu 12 km ciągiem na zawodach i nie dość, że dałam radę to i z czasu byłam zadowolona ;) Podsumowując: Magda z Piotrkiem robią niesamowitą rzecz! To ich ogromne zaangażowanie sprawiło, że udało się im stworzyć świetną, zgraną drużynę (której mam przyjemność być częścią) z tak różnych ludzi. Drużynę, która nie tylko razem trenuje i bierze udział w zawodach :P

Mogłabym tak długo, ale cała esencja zawiera się w tym, że dzięki nim i całej drużynie biegam! Mimo, że nadal nie lubię.

- Dorota Szabłowska

Razem pokonamy każdą
przeszkodę!