Power Trenerzy

Jesteśmy doświadczonymi trenerami, profesjonalistami w swojej branży, pasjonatami sportu.

Od wielu lat robimy to, co kochamy i staramy się być w tym najlepsi. Codziennie pomagamy sportowcom amatorom osiągać ich cele, związane z byciem szybszym, sprawniejszym i zdrowszym. Jesteśmy pierwszymi w Polsce trenerami, prowadzącymi treningi do Runmageddonu, a także założycielami najbardziej pozytywnej drużyny OCR w kraju, regularnie stającej na najwyższych stopniach podium. Na co dzień prowadzimy również treningi personalne, treningi triathlonowe oraz naukę pływania.

Naszą misją jest zarażanie ludzi pasją do wszechstronnej aktywności fizycznej i pokazanie, że sport to nie tylko zdrowie i poprawianie swoich wyników, ale także zabawa dodająca życiowej energii. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i budowanie pozytywnych relacji.

Powiedz nam, jaki jest Twój sportowy cel, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Jesteście NIESAMOWICI, mnóstwo pozytywnej energii, motywacji, chęci do treningu i przede wszystkim uśmiechu i wplątywania humoru w komendy przy wykonywaniu ćwiczeń. Jesteście z Piotrkiem wspaniali. W mojej opinii świetnie i z sercem prowadzicie treningi, życzę wam jak najlepszego. Nie zmieniajcie się, bo jesteście świetni :)

- Krzysztof Borowiak

Nasze doświadczenie

3

Lata doświadczenia w treningach
do biegów z przeszkodami

1320

Osób trenowało
z nami

60

Razy
na podium

Zawody

Trenujemy do ekstremalnych biegów, takich jak:

Pomożemy Ci osiągnąć sukces!