FAQ


W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego.

Zapraszamy na nasze treningi w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Pierwszy trening jest darmowy - zarejestruj się, zapisz na wybrane zajęcia i sprawdź, czy Ci się spodoba!

Absolutnie nie. Nasze treningi dostępne są dla wszystkich. Zapraszamy każdego, bez względu na przynależność drużynową.

Trenujemy w każdy wtorek i czwartek na Polu Mokotowskim oraz w sobotę w zmiennych lokalizacjach. Patrz Rozkład zajęć.

Nasze treningi mają taką formułę, żeby każdy dał sobie radę. Oczywiście nie zapominajmy, że są to treningi przygotowujące do trudnych biegów z przeszkodami, zatem dla osób zupełnie początkujących, które ostatni raz ze sportem miały do czynienia na lekcjach WF-u, mogą być one za ciężkie i zbyt mocno obciążające, ale osoby, które mniej lub bardziej regularnie ocierają się o aktywność fizyczną na pewno sobie poradzą :)

To proste - ubranie, którego nie będzie Ci żal pobrudzić i butelkę wody. Jesienią i zimą niezbędne będą też rękawiczki.

Pierwszy trening jest darmowy, kolejne są płatne zgodnie z cennikiem.

Jasne! Będzie nam bardzo miło. Zapisz się na dowolny bieg jako Power Training i poinformuj nas o tym mailowo lub przez Facebooka. Otoczymy Cię opieką!

Oczywiście. Do naszej drużyny może dołączyć każdy, bez względu na miejsce zamieszkania. Wystarczy zapisać się na dowolny bieg jako Power Training i poinformować nas o tym mailowo lub przez Facebooka, abyśmy mogli otoczyć Cię opieką, podzielić się z Tobą naszymi zniżkami na biegi partnerskie itp.

Nie, nie ma takiego obowiązku, aczkolwiek Power koszulka pozwala zawodnikom naszej drużyny zidentyfikować na trasie innych Powerków w celu niesienia otuchy i udzielenia pomocy na przeszkodach. Istnieje też większa szansa na wyłapanie Cię na trasie przez naszego fotografa.

Pomożemy Ci osiągnąć sukces!