Treningi do biegów
z przeszkodami

Power Training to kompleksowy system przygotowujący do startu w ekstremalnych biegach z przeszkodami, takich jak Runmageddon, Spartan Race, czy Barbarian Race. Osią przygotowań są treningi grupowe prowadzone w warszawskich parkach przez najbardziej doświadczonych w Polsce trenerów OCR, a motorem napędowym fantastyczni ludzie, tworzący jedyną w swoim rodzaju społeczność.

Posiadamy własne przeszkody, spotykane na większości biegów, dzięki czemu na naszych treningach nie tylko wzmocnisz mięśnie i poprawisz swoją formę biegową, ale również nauczysz się technik pokonywania najpopularniejszych przeszkód: wspinania na linę, przeskakiwania przez ściany, przechodzenia przez multiring i wielu innych. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą zaawansowaną, czy początkującą - nasze zajęcia dostosowane są do każdego poziomu sprawności fizycznej. Tym, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w treningu są wyłącznie chęci!

Chcesz przygotować się do biegu ekstremalnego? Nie wiesz jak trenować do Runmageddonu? Szukasz fantastycznego towarzystwa, dzięki któremu utrzymasz motywację? A może po prostu chcesz się poruszać na świeżym powietrzu?

Zapraszamy Cię na najlepsze treningi do biegów z przeszkodami w Warszawie!

Oferta treningowa

Każdy karnet należy wykorzystać w ciągu 7 tygodni od pierwszego treningu.
Pierwszy trening w cenie 15zł!

Pojedynczy
Power Trening

30zł

za trening

4 Power
Treningi

92zł

23zł za trening

8 Power
Treningów

160zł

20zł za trening

12 Power Treningów

210zł

17.50zł za trening

Zawody

Trenujemy do ekstremalnych biegów, takich jak:

Dołącz do nas!
Pierwszy trening za darmo

Power Training Team

Dla osób startujących w zawodach jako Power Training Team (wpisana nazwa drużyny oraz start z naszym logo), przygotowaliśmy bonusy:

Za zajęcie miejsca na podium
w klasyfikacji drużynowej

1

darmowy Power trening dla każdego punktującego zawodnika

Za zajęcie miejsca na podium
w klasyfikacji indywidualnej

3

darmowe Power treningi

Razem pokonamy każdą
przeszkodę!